07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Рыбны суп са шчаўем.
08:05
Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:30
"Нацыянальны хіт-парад".
09:25
"Апошні дзень". Аркадзь Райкін.
10:00
"Навукаманія".
10:30
"Рэстаран пана Сепціма". Мастацкі фільм.
12:00
Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Беларуская кухня". Рыбны суп са шчаўем.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:15
"Цені знікаюць апоўдні". Фільм пяты "Рачныя зоркі".
14:25
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Усходне-Памеранская наступальная аперацыя".
14:50
"Маё каханне". Мастацкі фільм.
16:10
"Славянскі базар у Віцебску 2018".
17:50
"Апошні дзень". Аркадзь Райкін.
18:25
"Сын старшыні". Мастацкі фільм.
19:55
Навіны культуры.
20:10
"Тэатр у дэталях". Брадвейскі рок-мюзікл "Недалёка ад нормы". Тэатр "Тэрыторыя мюзікла".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Цені знікаюць апоўдні". Фільм пяты "Рачныя зоркі".
22:10
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Усходне-Памеранская наступальная аперацыя".
22:35
"Святло далёкай зоркі". Памяці кампазітара, народнага артыста БССР Анатоля Багатырова.
23:05
Перапынак у вяшчанні.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Цыганкі.
08:05
Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
09:15
"Апошні дзень". Мікалай Озераў.
09:50
"Гарады Беларусі". Мазыр.
10:20
"Выйсце ёсць". Вольга Няфёдава.
10:50
"Канікулы Пятрова і Васечкіна, звычайныя і неверагодныя". Мастацкі фільм. 1-я серыя.
12:00
Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Беларуская кухня". Цыганкі.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:15
"Цені знікаюць апоўдні". Фільм шосты "Цяжкая зіма".
14:25
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Браунсбергская наступальная аперацыя".
14:50
"Валерый Чкалаў". Мастацкі фільм.
16:30
"Свецяць зоркі". Надзея Кадышава і ансамбль "Золотое кольцо".
18:00
"Апошні дзень". Мікалай Озераў.
18:40
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
20:00
Навіны культуры.
20:15
"Гэты дзень".
20:20
"Твар у твар". Непачутыя зверху.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Цені знікаюць апоўдні". Фільм шосты "Цяжкая зіма".
22:10
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Браунсбергская наступальная аперацыя".
22:35
"Святло далёкай зоркі". Памяці скульптара Уладзіміра Жбанава.
23:05
Перапынак у вяшчанні.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Запяканка з бульбы.
08:05
Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
09:15
"Апошні дзень". Віктар Цой.
09:50
"Гарады Беларусі". Навагрудак.
10:20
"Выйсце ёсць". Іван Пінігін.
10:50
"Канікулы Пятрова і Васечкіна, звычайныя і неверагодныя". Мастацкі фільм. 2-я серыя.
12:00
Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Беларуская кухня". Запяканка з бульбы.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:15
"Цені знікаюць апоўдні". Фільм сёмы "Захар Бальшакоў".
14:25
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Кёнігсбергская наступальная аперацыя".
14:45
"Памылка інжынера Кочына". Мастацкі фільм.
16:30
"Перазагрузка". Канцэрт народнага артыста Расіі Алега Газманава.
18:00
"Апошні дзень". Віктар Цой.
18:40
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
19:30
"Жывая культура". Абрад "Ваджэнне і пахаванне Стралы" (в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён, Гомельская вобласць).
19:55
Навіны культуры.
20:10
"Беларуская кухня". Рулецікі з печанню.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Цені знікаюць апоўдні". Фільм сёмы "Захар Бальшакоў".
22:10
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Кёнігсбергская наступальная аперацыя".
22:35
"Святло далёкай зоркі". Памяці народнага пісьменніка БССР Янкі Брыля.
23:00
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі Мікалай Кірычэнка.
23:55
Перапынак у вяшчанні.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Яечня і драны блін.
08:05
Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
09:15
"Апошні дзень". Марк Бернес.
09:50
"Гарады Беларусі". Бабруйск.
10:20
"Выйсце ёсць". Вольга Клебановіч.
10:50
"Саша-Сашачка". Мастацкі фільм.
12:00
Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Беларуская кухня". Яечня і драны блін.
12:50
"Наперад у мінулае".
13:15
"Руіны страляюць...". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя.
14:25
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Земландская наступальная аперацыя".
14:50
"Тры непагодлівыя дні". Мастацкі фільм.
16:05
"Славянскі базар 2017". Залаты хіт.
18:00
"Апошні дзень". Марк Бернес.
18:40
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
19:30
"Жывая культура". Неглюбскія рушнікі (в. Неглюбка, Веткаўскі раён, Гомельская вобласць).
19:55
Навіны культуры.
20:10
"Беларуская кухня". Яблычны пірог.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Руіны страляюць...". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя.
22:10
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Земландская наступальная аперацыя".
22:35
"Святло далёкай зоркі". Памяці рэжысёра, народнага артыста БССР Віталя Чацверыкова.
23:05
Перапынак у вяшчанні.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Куханы.
08:05
Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
09:15
"Апошні дзень". Муслім Магамаеў.
09:50
"Я хачу гэта ўбачыць!" Глыбокае.
10:20
"Выйсце ёсць". Тамара Мужэнка.
10:40
"Тры непагодлівыя дні". Мастацкі фільм.
12:00
Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Сіла веры".
12:50
"Наперад у мінулае".
13:15
"Руіны страляюць...". Шматсерыйны мастацкі фільм. 2-я серыя.
14:25
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Львоўска-Сандамірская наступальная аперацыя".
14:50
"Саша-Сашачка". Мастацкі фільм.
16:00
Канцэрт народнай артысткі СССР Сафіі Ратару.
17:00
"Песні мінулага стагоддзя". Канцэрт памяці Мусліма Магамаева.
18:00
"Апошні дзень". Муслім Магамаеў.
18:40
"Людміла Гурчанка". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
19:25
"Камертон". Кінарэжысёр і сцэнарыст Маргарыта Касымава.
19:55
Навіны культуры.
20:10
"Беларуская кухня". Кулага беларуская.
20:40
"Калыханка".
21:05
"Руіны страляюць...". Шматсерыйны мастацкі фільм. 2-я серыя.
22:10
"Вызваленне". Дакументальны цыкл. "Львоўска-Сандамірская наступальная аперацыя".
22:35
"Хлопчык у паласатай піжаме". Мастацкі фільм.
00:05
Перапынак у вяшчанні.
07:35
"Сіла веры".
08:00
Навіны культуры.
08:15
"Гэты дзень".
08:20
Мультфільмы.
08:35
"Цыган". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя.
10:00
"Жывая культура". Традыцыя пакланення каменным крыжам "Каменныя дзевачкі". Вёска Данілевічы, аграгарадок Баравое (Лельчыцкі раён Гомельскай вобласці).
10:25
"Беларуская кухня". Мазэха.
10:55
"Вячэра з прыдуркам". Мастацкі фільм.
12:20
Навіны культуры.
12:35
"Гэты дзень".
12:40
"Навукаманія".
13:10
"Люблю і памятаю". Аўтарская праграма Уладзіміра Арлова. Народны артыст СССР Мікалай Яроменка.
13:55
"Сын за бацьку...". Мастацкі фільм.
15:20
"Я хачу гэта ўбачыць!" Нарач.
15:45
"Усё толькі пачынаецца". Канцэрт.
17:05
"Аперацыя "Гаргона". Мастацкі фільм.
20:15
Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Экіпаж". Мастацкі фільм.
23:20
"Вечары Вялікага тэатра ў замку Радзівілаў". Опера "Сельскі гонар".
01:00
Перапынак у вяшчанні.
07:25
"Святыні Беларусі".
07:50
"Размовы пра духоўнае".
08:00
Навіны культуры.
08:15
"Гэты дзень".
08:20
Мультфільмы.
08:50
"Я - Хорціца". Мастацкі фільм.
10:00
"Наперад у мінулае".
10:25
"Нацыянальны хіт-парад".
11:20
"Аперацыя "Гаргона". Мастацкі фільм.
14:30
Навіны культуры.
14:45
"Гэты дзень".
14:50
"Славянскі базар у Віцебску 2018". Канцэрт "Рытмы лета".
16:05
"Жывая культура". Традыцыя пакланення каменным крыжам "Каменныя дзевачкі". Вёска Данілевічы, аграгарадок Баравое (Лельчыцкі раён Гомельскай вобласці).
16:30
"Экіпаж". Мастацкі фільм.
18:50
"Сын за бацьку...". Мастацкі фільм.
20:15
Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Цыган". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя.
22:25
"Сымон-музыка". Спектакль Нацыянальнага акадэмічнага тэатра імя Янкі Купалы.
00:25
Перапынак у вяшчанні.